Eldem ailesi üç kuşaktır ticaret içerisinde bulunmaktadır. Ticaretin pek çok kollarında faaliyet gösterdikten ve deneyim kazandıktan sonra adi ortaklık daha sonra Eldem Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi A.Ş olarak 1979 yılında şirketleşerek ticari faaliyetlerine başlamıştır.
Eldem Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Turizm İşletmeciliği San.ve Tic.A.Ş
Eldem Mobilya Mimarlık Turizm Yatırımları İnşaat San ve Tic A.Ş.
Eldem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
ESOTO Eskişehir Otomotiv İletişim San ve Tic.Ltd.Şti. ile Eldem Şirketler grubu oluşmuştur.  

ELDEM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT TURİZM İŞLETMECİLİĞİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Bünyesinde 10 mağaza ve 100’ den fazla personel ile öncelikli olarak dayanıklı tüketim malları ile ev tekstili ve zücaciye çeşitleri yanında, İletişim de VODAFONE bayiliği ile ticari faaliyetini devam ettirmektedir. Eldem A.Ş. satışını yaptığı elektronik,beyaz,eşya,bilgisayar,küçük ev aletleri,kişisel bakım ürünleri,ev tekstili,zücaciye gibi bir çok ürün gamında ülkemizin güçlü markaları yanında, ithalatı yapılan uluslararası markaların bayiliğini yapmaktadır.
Tüm bu hizmetleri bulabileceğiniz ELDEM Mağazalarımız için lütfen tıklayınız

ELDEM MOBİLYA MİMARLIK TURİZM YATIRIMLARI İNŞAAT SANAYİ VE TİC.A.Ş.
1997 yılında Eldem Şirketler Grubu bünyesine katılan Eldem Mobilya Mimarlık Turizm Yatırımları İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstikbal ve Bellona bayisi olarak müşterilerine en iyi ürünleri ve hizmeti sunmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir

ELDEM SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Eldem Şirketler grubu bünyesinde 1998 yılında itibaren faaliyet gösteren Eldem Sigorta ve Ticaret Ltd. Şti. BAŞAK GROUPAMA Sigorta’nın ve AKSİGORTA’nın Eskişehir Acentesi olarak üstün hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

ESOTO ESKİŞEHİR OTOMOTİV İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
1993 yılında Eldem Şirketler Grubuna katılan ESOTO Eskişehir Otomotiv İletişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. MAZDA Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Afyon Bölge, servis, yedek, parça ve ikinci el alım hizmetleri ve ISUZU Eskişehir, Bilecik, Afyon, Bölge Bayiliği, servis, yedek Parça ve ikinci el alım satım hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.